Recycling in the Garden

      Reacties uitgeschakeld voor Recycling in the Garden

Mensen worden steeds bewuster van de omgeving en hun invloed daarop. In de afgelopen decennia is onze samenleving steeds meer gericht op consuminderen. Terwijl recycling vroeger gebruikelijk was, is het gebruik van wegwerpmaterialen de norm geworden. Deze wegwerpcultuur is niet duurzaam.

Duurzame tuinbouw leidt tot de creatie van een milieuvriendelijke omgeving waar natuurlijke vijanden gedijen en de bodem natuurlijk wordt aangevuld. Ontdek innovatieve en eenvoudige manieren om alles te recyclen, van water tot materialen in de tuin. Praktische voorbeelden laten zien hoe recycling ongebruikte items kan veranderen in nuttige elementen zoals flesranden, paden gemaakt van banden, tuingaren in tafellampen, gebroken aardewerk in mozaïeken en boomwortels in weelderige stumperijen.

Recycling, hergebruik en upcycling in de tuin kunnen een verschil maken, waardoor je geld kunt besparen door minder water te gebruiken, je eigen compost te maken, energiezuinige apparaten te kiezen en dagelijkse voorwerpen een totaal nieuwe functie te geven.

In plaats van een wegwerpcultuur kijken we steeds meer naar manieren om ons gebruik van schaarse grondstoffen te verminderen, plastic in paden te veranderen, zonne-energie te gebruiken en water te besparen. De natuurlijke recycling van plantenmateriaal en duurzame tuinbouw wordt steeds populairder. Dit boek helpt bij het zoeken naar creatieve ideeën die grondstoffen kunnen conserveren en je geld kunnen besparen.

Water is niet meer goedkoop, dus het boek suggereert veel manieren waarop je water kunt hergebruiken en gratis regenwater kunt verkrijgen. Het boek helpt je om plaatsen te vinden waar je misschien niet aan denkt voor gratis en goedkope materialen, zoals sloopterreinen, fabrieken, restaurants en ziekenhuizen. Laat je fantasie de vrije loop zonder veel vaardigheden te nodig hebben en zonder het bankrekening te leegmaken.

Auteurs: Angela Youngman
EAN code: 9781399001830
Beoordeling/review: ☆☆☆☆☆ 0/5 (nog geen beoordeling geplaatst)
Taal: Engels
Doelgroep: Maatschappelijk geïnteresseerde
Prijs: 25.99 euro

Hier te koop: Recycling in the Garden