Müll und Recycling in der Grundschule

      Reacties uitgeschakeld voor Müll und Recycling in der Grundschule

Dit boek biedt een praktische en leerzame aanpak voor het thema afval en recycling in de basisschool.

De wereldwijde hoeveelheid afval neemt jaarlijks toe, daarom is het essentieel om kinderen al vroeg te leren over recycling en afvalreductie. Met behulp van dit boek begrijpen leerlingen bijvoorbeeld hoeveel afval een persoon dagelijks produceert en ontdekken ze concrete manieren om afval te verminderen.

De inhoud wordt op een kindvriendelijke en creatieve manier uitgelegd, met praktische handvatten die leerlingen in staat stellen hun kennis toe te passen in de dagelijkse praktijk. Het boek helpt hen om verantwoordelijk om te gaan met afval en zo bij te dragen aan een schonere wereld.

De leraren krijgen kant-en-klare lesbeschrijvingen, uitvoerige instructies en talrijke werkbladen als kopieerbare voorbeelden die direct aansluiten op de lessen.

Als extraatje is er een poster over afvalscheiding in groot formaat (DIN A2) inbegrepen. De thema’s die worden behandeld zijn:

* Wat is afval?
* Hoeveel afval produceren we?
* Verschillende soorten afval
* Afval voorkomen
* Waar gaat het afval heen?
* Plasticvrij leven: hoe kan ik plastic vermijden?
* Acties: zelf actief zijn

Auteurs: Silvia Segmüller-Schwaiger
EAN code: 9783403083344
Beoordeling/review: ☆☆☆☆☆ 0/5 (nog geen beoordeling geplaatst)
Taal: Duits
Doelgroep: Jeugd
Prijs: 24 euro

Hier te koop: Müll und Recycling in der Grundschule